Zmienno stałe


Mad Lion Records, wydawca doskonałego Patogen grupy Parricide, już w listopadzie informował na swojej stronie o rozpoczętej sesji nagraniowej tychże. Na profilu MySpace posłuchać można już jednego nowego numeru. Dla smakoszy.

Corruption milczy i pary nie puszcza. O skończonej sesji już wiemy, o koncertach także, ale chwalić się nowym materiałem ani myślą. Burbon River Bank to największa tajemnica tego roku.
Przyjaciele korupcji, grupa Behemoth szczytuje. Bez tego całego pudelkowego faktowania Europa docenia muzykę. Evangelion to precyzja, której ustąpić musiał nawet sam Slayer. To dopiero fakt. Nie, to magazyn Terrorizer.
Ledwo przyszły bilety na koncertowe wydarzenie wszechczasów (Metallica, Slayer, Megadeth na jednej scenie!), a LiveNation informuje o koncercie AC/DC w Warszawie. Pamiętacie 1991 rok? Monsters Of Rock, na stadionie śląskim, gwiazdy obu wieczorów, wtedy na jednej scenie. Słyszałem głosy, że dosyć drogo (400 zł płyta pod sceną) za bilet na Sonisphere Festival. Cztery mega gwiazdy (do wymienionej trójki dodać należy Anthrax) oraz Behemoth i Mastodon. Tymczasem aby zobaczyć ekipę Angusa należy wyłożyć za to samo miejsce 310 zł. Są tacy, którzy nie będą tego analizować.