Nowe szaty BZWBK24


Klienci Banku Zachodniego WBK posiadający dostęp do serwisu transakcyjnego BZWBK24 mogą cieszyć oko nową szatą graficzną serwisu. Jest przyjaźniej dla oka. Zniknęła toporność menu głównego i bocznego. Zrobiło się lżej i przejrzyście.

W dalszym ciągu brakuje pełnego zestawienia blokad na rachunku stanowiącego łączny raport z wszystkich kart płatniczych z nim powiązanych.

Nie ma też możliwości zapamiętania ustawień co do  wyświetlania informacji według własnej kolejności w historii rachunku.  System zapamiętuje zmianę ustawień jedynie dla aktywnej sesji. Przydałaby się możliwość ustawienia parametrów wyświetlania z własnym widzi mi się.

Ciekawe czy idąc w ślady innych systemów bankowości internetowych klienci BZWBK24 doczekają się menadżera finansów. Z perspektywy czasu stwierdzam, że było to przydatne narzędzie do szacowania okresowych kosztów ponoszonych przez gospodarstwo domowe.

Myślę, że dynamika rozwoju z jaką zmienia się BZWBK24 sprawi, że prędzej czy później doczekamy się również tych rozwiązań.