Metal Hammer Festival – Zeal & Ardor wśród gości specjalnych!


Tegoroczny Metal Hammer Festival odbędzie się 21 lipca w katowickim Spodku, headlinerem festiwalu jest jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych artystów sceny muzycznej – Marilyn Manson!

Marilyn Manson to nie jedyny artysta zagraniczny, który tego dnia wystąpi w Spodku! Kolejnym wykonawcą, który zagra na MHF jest artysta, będący autorem jednego z najbardziej prowokacyjnych i wizjonerskich debiutów tego roku, muzyk, którego twórczość nie ma żadnych ograniczeń gatunkowych – Zeal & Ardor!

Zeal & Ardor to projekt, za którym stoi jeden człowiek, amerykańsko-szwajcarski muzyk, Manuel Gagneux i został już on uznany za jeden z najbardziej innowacyjnych nowych głosów muzycznego undergroundu. Artysta ten w intrygujący i nowatorski sposób miksuje ze sobą tak odmienne gatunki jak black metal, blues, soul i gospel rodem z amerykańskich pól bawełny wraz z niewolniczymi spirituals. A już w najbliższy piątek, 24 lutego oficjalnie ukaże się debiutancka płyta tego artysty, którą promuje tytułowy utwór „Devil Is Fine”. Albumem tym już zachwyciły się media na całym świecie: „Żadna płyta wydana w tym roku nie jest tak dziwna, tajemnicza i wspaniała” – tak Rolling Stone pisał o tym krążku już w zeszłym roku, a Noisey uważa, że jest to jeden z najbardziej intrygujących albumów tego roku. Natomiast sam Manuel, który twierdzi, że jego celem jest przełamywanie barier, tak opowiada o roli muzyki i swoim albumie: „Dla mnie w muzyce chodzi o wolność, a w Spirituals jest prawdziwe poczucie wyzwolenia, uszlachetniające i inspirujące. Bycie obrażonym jest OK, Zeal& Ardor nie jest dla każdego. Ale jedną z funkcji sztuki jest prowokowanie i bycie otwartym na nowe wyzwania i sądzę, że ‘Devil Is Fine’ robi to doskonale”.

O występie na Metal Hammer Festivalu artysta mówi: „Nie możemy uwierzyć, że gramy na tym festiwalu! Metal Hammer Festival będzie imprezą, którą na długo zapamiętacie!“

Oprócz Marilyna Mansona oraz Zeal & Ardor na scenie pojawi się również jeszcze jedna gwiazda zagraniczna i polskie zespoły, o których wkrótce poinformujemy!
Bilety jeszcze w sprzedaży, zapraszamy!

METAL MIND PRODUCTIONS zaprasza

METAL HAMMER FESTIVAL 2017

  • MARILYN MANSON
  • ZEAL & ARDOR

+ goście specjalni

21.07.2017 – Spodek, Katowice

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

  • Loża – 375/ 395 zł
  • Sektory czerwone H, J – 250/ 270 zł
  • Sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu – 200/ 220 zł
  • Sektory niebieskie od XI rzędu – 170/ 190 zł
  • Płyta – 190/ 201 zł

Bilety do nabycia na stronach:

Wszelkie informacje o sprzedaży biletów:

  • tel. 32/205 25 00 (wew. 126), 32 253 71 82, 
  • e-mail: zamowienia@metalmind.com.pl, 
  • www.metalmind.com.pl

Sprzedaż wysyłkowa:

Więcej informacji: