Koncert Judas Priest i Megadeth – bilety już w sprzedaży!


Judas Priest i Megadeth, 13.06.2018 r., Katowice, Spodek, Metal Mind Productions

To będzie jeden z najgłośniejszych koncertów przyszłego roku! 13 czerwca w katowickim Spodku zagrają Bogowie Metalu Judas Priest, a jako gość specjalny wystąpi Megadeth! Właśnie ruszyła sprzedaż biletów na to wydarzenie!

Metal Mind Productions

zaprasza:

Judas Priest

+ special guest: Megadeth

13.06.2018 – Katowice, Spodek

  • Otwarcie bram: 18:30
  • Start: 20:00

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:

  • Loża – 380/400 zł
  • Czerwone sek. H i J – 270/290 zł
  • Czerwone i niebieskie sek. do X rz. – 230/250 zł
  • Niebieskie sek. od XI rz. – 190/210 zł
  • Płyta stojąca – 220/240 zł
  • Płyta stojąca Early Entrance – 270/290 zł

Bilety już w sprzedaży na stronach:

Bilety kupować można także w stacjonarnych punktach sprzedaży (m.in. sieć sklepów EMPiK, Media Markt, Saturn).

Bilety dla niepełnosprawnych (osoby poruszające się na wózkach) dostępne są na shop.metalmind.com.pl, ilość ograniczona, miejsca na poziomie czerwonym sektorów H i J.

Informacje o koncercie:
telefon: 32 205 25 00 (wew. 113), 32 253 71 82

e-mail: zamowienia@metalmind.com.pl,
www.metalmind.com.pl

Sprzedaż wysyłkowa:
telefon: 32 253 71 82,
shop.metalmind.com.pl

Judas Priest stanowi żywą legendę metalu, która na muzycznej scenie działa już od końca lat 60. Zespół szybko zyskał miano Bogów Metalu, a koncerty, podczas których Halford na scenę wjeżdżał na Harleyu, przeszły do historii muzyki. Grupa powstała w Birmingham, w mieście, z którego wywodzi się również inna legenda metalu – Black Sabbath. Początkowo w składzie formacji znaleźli się K.K. Downing i basista Ian Hill, do których dołączyli Alan „Al” Atkins i perkusista John Ellis.W 1973 r. Atkinsa zastąpił Rob Halford, a następnie szeregi zespołu zasilił Glenn Tipton i już w 1974 r. ukazał się debiutancki krążek formacji, „Rocka Rolla”. Dyskografię grupy zamyka album „Redeemer of Souls”, który premierę miał w 2014 roku. Zespół w swojej historii przechodził zmiany na stanowisku perkusisty, jednak od 1989 r. na stałe w formacji pojawił się Scott Travis, natomiast od 2011 roku K.K. Downinga zastąpił Richie Faulkner. Grupa ma już na swoim koncie 17 albumów studyjnych, a w sumie płyty zespołu znalazły blisko 40 mln nabywców na całym świecie. Wiele albumów z dyskografii zespołu na stałe zapisało się w kanonie muzyki metalowej, a takie pozycje jak np. „Hell Bent For Leather”, „British Steel”, „Screaming For Vengeance” stanowią pozycję obowiązkową dla każdego szanującego się fana muzyki. W przyszłym roku ukaże się nowy, osiemnasty już w dorobku studyjny album Judas Priest, „Firepower”, natomiast w marcu zespół wyruszy w trasę koncertową, która promować będzie to wydawnictwo!

Megadeth to grupa, która nie wymaga specjalnych rekomendacji i każdy fan thrash i heavy metalu zalicza ją do grona swoich lektur obowiązkowych. Formacja ta powstała w 1983 roku z inicjatywy Dave’a Mustaine’a oraz basisty Davida Ellefsona. Stałą pozycję w panteonie wielkiej thrash metalowej czwórki, obok Metalliki, Anthrax i Slayer, grupa zapewniła sobie dzięki takim albumom jak „Peace Sells..But Who’s Buying?” (1986) oraz „Rust In Peace” (1990) i „Countdown To Extinction” (1992). Formacja od lat jest w doskonałej formie, o czym świadczyć może najnowszy, piętnasty już w dorobku krążek grupy, „Dystopia” (2016), a za tytułowy utwór z tej płyty zespół po raz pierwszy został laureatem Grammy w kategorii Best Metal Performance.