Press tour: Turbo, 16 maj 2001, Katowice, salon Empik


Press tour: Turbo, 16 maj 2001, Katowice, salon Empik, Grzegorz Kupczyk, Bogusz Rutkiewicz
Press tour: Turbo, 16 maj 2001, Katowice, salon Empik,Na zdjęciu: Grzegorz Kupczyk,
autor, Bogusz Rutkiewicz, zdjęcie: źródło własne

Odkąd interesuje się muzyka nazwa Turbo wiernie mi towarzyszy. Ostanie lata może nie były zbyt pieszczotliwe dla ich fanów, ale wszystko zmierza ku lepszemu.
Zespół nagrał doskonałą płytę i śladem innych grup wydawanych przez firmę Metal Mind ruszył w press tour na spotkania z nami – fanami. Moim zdaniem to obecnie obok koncertów najlepsza forma promocji rocka. Możliwość zamienienia choć paru słów, zdobycia autografów, czy też zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia z muzykami to naprawdę nieopisana frajda. Tak było i tym razem. Katowicki Empik odwiedzili – Grzegorz Kupczyk, Wojciech Hoffmann oraz Bogusz Rutkiewicz.

Press tour: Turbo, 16 maj 2001, Katowice, salon Empik, Grzegorz Kupczyk, Bogusz Rutkiewicz, Wojciech Hoffmann
Press tour: Turbo, 16 maj 2001, Katowice, salon Empik. Na zdjęciu: Grzegorz Kupczyk,
Bogusz Rutkiewicz, Wojciech Hoffmann, autor, zdjęcie: źródło własne

Z przeprowadzonych króciutkich rozmów dowiedziałem się między innymi od Grzegorza, że wszystkie nieobecne na rynku płyty Ceti już wkrótce mają zostać ponownie wydane, a Wojtek Hoffmann nie posiada w domu płyty Dead End wydanej przez Polskie Nagrania. Okazało się po raz kolejny, że muzycy jednego z moich ulubionych zespołów to przystępni, weseli, otwarci ludzie. Miło spędzone popołudnie, które długo będę wspominał.