Doładowania telefonów w bankowości spółdzielczej


Klienci banków spółdzielczych, którzy posiadają dostęp do rachunku osobistego za pośrednictwem systemach bankowości internetowej oraz korzystają z telefonów na kartę, mają teraz możliwość zasilić go za pośrednictwem usługi Doładowania telefonów.
W prosty sposób, bez konieczności wychodzenia z domu, szukania po stronach operatorów odpowiedniej podstrony.
Wystarczy, że zalogujemy się bezpiecznie do bankowości internetowej, wybierzemy rachunek, z którego chcemy doładować swój telefon i w menu klikniemy na Doładowania telefonów.
Korzystając z usługi pierwszy raz należy zapoznać się z Regulaminem. Przy następnych doładowaniach nie będzie już takiej konieczności, chyba, że nastąpią zmiany w jego zapisach.
W kolejnym kroku z listy wskazujemy swojego operatora komórkowego. Wprowadzamy numer telefonu i wybierz kwotę doładowania. Weryfikujemy poprawność podanych informacji i autoryzujemy operację.

Szybko? Można jeszcze szybciej!
Każdy numer, który regularnie doładowujemy możemy zdefiniować na specjalnej liście. Można ją w każdym momencie edytować, a wszystkie zmiany wymagają potwierdzenia hasłem jednorazowym.

Proces doładowania telefonu jest uruchamiany natychmiast po dokonaniu płatności.
Korzystając z usługi nie tracicie bonusów za doładowania. Obowiązują dokładnie te same warunki, które operatorzy określili w swoich regulaminach – czas aktywności konta zależny od wartości zasilenia itp.

Dzięki usłudze można zasilić konto wszystkich najważniejszych operatorów komórkowych.