Kai Hansen i Michael Kiske z Helloween w Polsce!


Helloween Pumkins United z Kai Hansen i Michael Kiske
Helloween Pumkins United z Kai Hansen i Michael Kiske, zdjęcie: materiały prasowe

 Deep Purple jest w trakcie pożegnalnej trasy koncertowej. Podczas ich występu na scenie nie pojawi się Richie Blackmore, wieloletnia podpora zespołu.

W 2015 roku minęło 30 lat od premiery klasycznego dzieła Misplaced Childhood grupy Marillion. Fish, ówczesny wokalista zespołu, świętował sam na scenie. Reszta zespołu robi swoje.

Zbyt szara ze mnie mysz aby wiedzieć co tam wyżej w trawie piszczy. Czy próbowano zorganizować coś więcej w obu przypadkach? Oba z nich nie uskuteczniły pomysłu. Ten z pewnością rodził się w niejednej głowie.

Wydawać by się mogło, że działający, z powodzeniem w swoich kręgach Kai Hansen i jego Gamma Ray nie ogląda się już za siebie. Jego pierwotna grupa Helloween także robi swoje. Od chwili rozstania muzycy spotykali się na scenie, ku uciesze fanów, przez te wszystkie lata.

W końcu stało się. Panowie postanowili pobyć ze sobą dłużej na scenie niż sporadyczne epizody. Wraz z nimi wystąpi także Michael Kiske, wokalista, którego głos słychać na najbardziej kultowych płytach Helloween.

Dla fanów klasycznego heavy metalu to wiadomość elektryzująca i mobilizująca. Wydarzenie porównywalne z powrotem Bruce Dickinsona i Adriana Smitha do Iron Maiden. Czy oprócz światowej trasy panowie postawią na dłuższą współpracę?

W przypadku ekipy dowodzonej przez Steve Harrisa panowie zostali wchłonięci na nowo w szeregi zespołu. Jak będzie z Halloween? Trzy usłyszymy dwu a nawet trój głosy? Wszak nikt, jeszcze, nikogo z zespołu nie zwolnił. W Iron Maiden smutny los spotkał następce Bruce Dickinsona. Blaze Bayley został usunięty ze składu grupy.

Co wydarzy się w Helloween czas pokaże. Na pewno rozpisana na rok 2017 i 2018 trasa okaże się największym sukcesem muzyków od lat. Dobra zabawa, muzyka i śpiew gwarantowane. Także w Polsce.

Helloween z Kai Hansenem i Michaelem Kiske wystąpią 28 listopada 2017 roku, w warszawskiej hali Koło. Zapowiada się trzy godzinne show w trakcie którego fani usłyszą przekrojowy materiał z całej swojej historii zespołu.

Helloween Pumkins United z Kai Hansen i Michael Kiske koncert Warszawa, hala Koło, 28.11.2017
plakat, materiały promocyjne

Na koncert zaprasza Metal Mind Productions.

  • 28.11.2017, Warszawa, hala Koło

Bilety w sprzedaży na stronach:

oraz

Więcej informacji na temat koncertu na stronie: